Jdi na obsah Jdi na menu

Jak objednat

Poptávku či objednávku s konkrétními požadavky na termín realizace, počet porcí, složení (máte-li jasnou představu) a téma zasílejte písemně na mail cakebar@email.cz nebo do zpráv na facebooku cakeBAR.cz, vyřizuji průběžně dle vytíženosti, v případě akutní věci volejte prosím na mobil 774836953.

Objednávky přijímám dle volné kapacity.

Každému zadání věnuji maximální péči, z tohoto důvodu je počet přijímaných zakázek omezen, doporučuji si zarezervovat termín realizace s dostatečným předstihem.

Podmínkou závazné objednávky je úhrada rezervačního poplatku, u dortů od 1500,- výše, u ostatních zakázek pak od 50% z předběžné ceny dle typu a velikosti.

Rezervační poplatek je nevratný.

Vyzvednutí zakázek Po - Pá během dne dle domluvy.

Odesláním písemné poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů v rozsahu jméno, e-mailová adresa, popř. telefonní číslo, které jsou nutné k vyřízení Vaší objednávky.

Pokud mezi mnou jako poskytovatelem služeb a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Vešketé podrbnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchocní inspekce www.coi.cz.